Pronájem produktů Apple

previous arrow
next arrow
Slider

Specializujeme se na kompletní služby pronájmu libovolně zvolených produktů Apple pro firemní zákazníky.

Ptáte se proč dát přednost pronájmu před nákupem produktů? Rozhodnete-li se pro pronájem, odpadne potřeba vysoké počáteční investice do počítačového vybavení. Náklady, které Vás při využití pronájmu čekají, je možno plně a ihned odečíst z daní. Navíc se vyhnete se komplikované administrativě s evidencí a odpisy. Po skončení pronájmu nemusíte řešit likvidaci produktů ani odprodej, neboť po dobu pronájmu zůstávají zvolené produkty v majetku společnosti MISE.
Díky nabízeným podmínkám je pronájem nejjednodušší a nejrychlejší cestou k využití produktů Apple pro zaměstnance ve Vaší firmě.

Pouhým pronájmem však nabídka našich služeb nekončí.

 

K pronajatým produktům vám nabídneme:

  • PERFEKTNÍ SERVIS Ve standardní nabídce vyměníme poškozený či rozbitý produkt do tří pracovních dnů, při sjednání služby „Next Business Day“ zajistíme výměnu druhého pracovního dne;
  • PRUŽNOU DÉLKU PRONÁJMU – Pronájem si můžete sjednat standardně na 2 roky, pokud Vám vyhovuje jiná délka pronájmu, připravíme Vám nabídku šitou na míru potřebám Vaší firmy;
  • VŽDY NOVÝ HARDWARE
  • NABÍDKU ODKUPU STARŠÍHO VYBAVENÍ – Jste v situaci, kdy byste si rádi pořídili nové produkty společnosti Apple, ale máte ve firmě již stávající starší Apple vybavení a nevíte co s ním? Odkoupíme ho od Vás;
  • SPRÁVU PRODUKTŮ – Vybrané produkty Apple pro Vás nastavíme dle Vašich požadavků a potřeb prostřednictvím služby Mobile Device Management (správa mobilních zařízení);
  • INTEGRACI DO FIREMNÍHO PROSTŘEDÍ – Pokud budete mít zájem, rádi Vám na základě našich dlouholetých zkušeností navrhneme a zrealizujeme integraci zvolených produktů Apple do Vašeho existujícího IT prostředí.
  • POJIŠTĚNÍ NÁHODNÉHO POŠKOZENÍ NEBO ODCIZENÍ – Uzavření pojištění doporučujeme především z důvodu, abyste se do budoucna vyhnuli nepříjemným nákladům na servis a opravy pro případy pádu, nárazu, polití, odcizení, apod.

 

 

PROČ ZVOLIT APPLE?

Při Vašem rozhodování Vám možná pomohou některé obecně známé argumenty hovořící pro Apple:

  • MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST – Zabezpečení produktů Apple výrazně převyšuje ostatní výrobce. Bezpečnost a ochrana soukromí je poskytována jako standard od chvíle, kdy svoje Apple zařízení zapnete.
  • ZPRACOVÁNÍ A DESIGN – Elegantní design se smyslem pro detail všech Apple produktů netřeba představovat. Notebooky Mac jsou neskutečně tenké a lehké. A přitom tak odolné, že vydrží roky. iMac nabízí revolučním pojetí stolního počítače, který má displej, procesor, úložiště, paměť a všechny další součástky v jediné elegantní skříni. iPhone rovněž patří mezi mimořádně odolné a přitom elegantní výrobky.
  • JEDINEČNOST – Úspěch společnosti Apple stojí na 5 pilířích: Kvalita, jedinečnost, spolehlivost, inovativnost a souhra mezi hardwarem a softwarem.

 

 

Otázky a odpovědi

Co když počítač poškodím?  Pokud bude nahlášená událost spadat do rozšířené záruky, počítač do 3 dnů vyměníme. Dostanete nový nebo zánovní stejných parametrů. Je však zapotřebí bezprostředně po této události kontaktovat zástupce společnosti MISE.
Co dělat v případě porouchaného produktu?  Produkt Vám do 3 dnů vyměníme.
Zařízení mi bylao ukradeno.
Jak je to s platbou za pronájem?  První platbu hradíte před převzetím daného produktu či balíčku produktů, každou další potom vždy pravidelně měsíčně předem.
Mohu si pronajatý produkt odkoupit?  Produkty využité v pronájmu nelze odkoupit z podstaty nabízené služby pronájmu je tato možnost vyloučena.

 

 

previous arrow
next arrow
Slider