Pronájem produktů Apple

macbook-606763_1920
office-605503_1920
imac-606765_1920
workplace-3236523_1920
iPhoneSE_homepage
tablet-1075790_1920
office-583839_1920
apple-devices-1867761_1920
office-583841_1920
computer-791392_1920
previous arrow
next arrow

Specializujeme se na kompletní služby pronájmu libovolně zvolených produktů Apple pro firemní zákazníky.

Ptáte se proč dát přednost pronájmu před nákupem produktů? Rozhodnete-li se pro pronájem, odpadne potřeba vysoké počáteční investice do počítačového vybavení. Náklady, které Vás při využití pronájmu čekají, je možno plně a ihned odečíst z daní. Navíc se vyhnete se komplikované administrativě s evidencí a odpisy. Po skončení pronájmu nemusíte řešit likvidaci produktů ani odprodej, neboť po dobu pronájmu zůstávají zvolené produkty v majetku společnosti MISE.
Díky nabízeným podmínkám je pronájem nejjednodušší a nejrychlejší cestou k využití produktů Apple pro zaměstnance ve Vaší firmě.

Pouhým pronájmem však nabídka našich služeb nekončí.

 

K pronajatým produktům vám nabídneme:

  • PERFEKTNÍ SERVIS Ve standardní nabídce vyměníme poškozený či rozbitý produkt do tří pracovních dnů, při sjednání služby „Next Business Day“ zajistíme výměnu druhého pracovního dne;
  • PRUŽNOU DÉLKU PRONÁJMU – Pronájem si můžete sjednat standardně na 2 roky, pokud Vám vyhovuje jiná délka pronájmu, připravíme Vám nabídku šitou na míru potřebám Vaší firmy;
  • VŽDY NOVÝ HARDWARE
  • NABÍDKU ODKUPU STARŠÍHO VYBAVENÍ – Jste v situaci, kdy byste si rádi pořídili nové produkty společnosti Apple, ale máte ve firmě již stávající starší Apple vybavení a nevíte co s ním? Odkoupíme ho od Vás;
  • SPRÁVU PRODUKTŮ – Vybrané produkty Apple pro Vás nastavíme dle Vašich požadavků a potřeb prostřednictvím služby Mobile Device Management (správa mobilních zařízení);
  • INTEGRACI DO FIREMNÍHO PROSTŘEDÍ – Pokud budete mít zájem, rádi Vám na základě našich dlouholetých zkušeností navrhneme a zrealizujeme integraci zvolených produktů Apple do Vašeho existujícího IT prostředí.
  • POJIŠTĚNÍ NÁHODNÉHO POŠKOZENÍ NEBO ODCIZENÍ – Uzavření pojištění doporučujeme především z důvodu, abyste se do budoucna vyhnuli nepříjemným nákladům na servis a opravy pro případy pádu, nárazu, polití, odcizení, apod.

 

 

PROČ ZVOLIT APPLE?

Při Vašem rozhodování Vám možná pomohou některé obecně známé argumenty hovořící pro Apple:

  • MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST – Zabezpečení produktů Apple výrazně převyšuje ostatní výrobce. Bezpečnost a ochrana soukromí je poskytována jako standard od chvíle, kdy svoje Apple zařízení zapnete.
  • ZPRACOVÁNÍ A DESIGN – Elegantní design se smyslem pro detail všech Apple produktů netřeba představovat. Notebooky Mac jsou neskutečně tenké a lehké. A přitom tak odolné, že vydrží roky. iMac nabízí revolučním pojetí stolního počítače, který má displej, procesor, úložiště, paměť a všechny další součástky v jediné elegantní skříni. iPhone rovněž patří mezi mimořádně odolné a přitom elegantní výrobky.
  • JEDINEČNOST – Úspěch společnosti Apple stojí na 5 pilířích: Kvalita, jedinečnost, spolehlivost, inovativnost a souhra mezi hardwarem a softwarem.

 

 

Otázky a odpovědi

Co když počítač poškodím?  Pokud bude nahlášená událost spadat do rozšířené záruky, počítač do 3 dnů vyměníme. Dostanete nový nebo zánovní stejných parametrů. Je však zapotřebí bezprostředně po této události kontaktovat zástupce společnosti MISE.
Co dělat v případě porouchaného produktu?  Produkt Vám do 3 dnů vyměníme.
Zařízení mi bylao ukradeno.
Jak je to s platbou za pronájem?  První platbu hradíte před převzetím daného produktu či balíčku produktů, každou další potom vždy pravidelně měsíčně předem.
Mohu si pronajatý produkt odkoupit?  Produkty využité v pronájmu nelze odkoupit z podstaty nabízené služby pronájmu je tato možnost vyloučena.

 

 

office-583841_1920
office-583839_1920
smartphone-1894723_1920
ipad-820272_1920
tablet-1075790_1920
previous arrow
next arrow